Телеканал NewsNetwork в своїй постійній рубриці "Думка експерта" цікавиться думкою компетентних людей щодо перспектив України, а також їх оцінкою подій, що відбуваються в політичній, економічній і соціальній сферах України.
13 січня о рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork - правозахисник Олексій Цвєтков, який в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу NewsNetwork розповів про ситуацію навколо Одеського припортового заводу. На думку експерта, влада навмисно розвалює це унікальне підприємство.

Влада навмисно знищує Одеський припортовий завод

Олексій Цвєтков, правозахисник:

"По суті, зараз Одеський припортовий завод є об'єктом державної політики. Те, що з ним сталося, є наслідком міждержавних відносин. Наскільки мені відомо, Росія закінчує будівництво аналогічного об'єкту в Новоросійську. До нас з Тольятті перестав надходити аміак, завдяки якому порт Південний мав хороший джерело доходу. Тому доля Одеського припортового заводу вирішена. це купа металобрухту, яку найближчим часом попив на метал. Коли його будуть пиляти на метал це принесе величезну кількість прибутку. По суті справи, це канібалізм самих себе ".